piątek, 22 maja 2009

Na życzenie...

...Jo-hanah i Lejdik sposób mocowania bigli w moich kolczykach. Nie jestem dobra w opisywaniu słowami, ale zrobiłam malutki fotokursik. Mam nadzieję, że teraz jest wszystko jasne.Na jeden kolczyk potrzebujemy drewienko, czy tez inną bazę kolczyka, 1 szpilkę-dł. 2,5cm, dwie miseczki- przekładki do koralików wielkości ok. 0,5cm( niekoniecznie, jeśli nie macie czego zakrywać, u mnie w trakcie lakierowania różne rzeczy się dzieją dookoła otworków;), kółeczko (w moim przypadku ok 7-8mm sprężynkowe- bo takie akurat miałam-to już wedle waszego uznania) no i oczywiście bigiel.

I jeszcze dwa inne sposoby :
- podwieszka do wisiorków- trzeba dobrać odpowiedni rozmiar i usunąć krawatkę-czyli to coś na łańcuszek

-kółeczko i miseczki do zakrycia dziurek- ciężko jest założyć bez uszkodzenia kolczyka, ale moim zdaniem najładniej wygląda:)

Pytajcie, jeśli coś jest niezrozumiałe:)

7 komentarzy:

 1. Dla mnie już jest wszystko jasne!Dziękuję Ci Jolinko, że zechciałaś się podzielić swoimi patentami:)))Wiesz, myślałam, że wynalazłaś jakąś mini-niciarkę i te przekładki do koralików to nity!:D No tak to wygląda po prostu, a tu proszę- tak efektowny sposób i to przy użyciu tak (wydaje się) banalnych blaszek.Teraz gdy wszystko stało się jasne, wydaje się być takie proste- no ale żeby wpaść na ten sposób trzeba być pomysłową, twórczą Jolinką!!Super, jeszcze raz wielkie Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 2. "potrzeba matką wynalazków ;)
  rozwiązanie niby proste ale jak efektowne!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak najbardziej wszystko jasne! Bardzo pomysłowa z Ciebie osoba! Wielkie dzięki! :D
  Pozdrawiam serdecznie z samego środka burzy

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za kursik.Nigdy nie wiedziałam jak zamaskować te dziurki,a też mam trochę kolczyków niewykończonych.Dzięki Tobie będę mogła to zrobić.Super pomysł:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuje za kurs, mam dużo nie wykończonych kolczyków, a teraz będę mogła doprowadzić do końca moje prace.
  jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się, że mogłam pomóc:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Thank you for sharing this beautiful things you make with all of us, this is such a inspirational blog! I will link you to my blog, I'm sure my readers wil just looooove your site!

  Greetings from Croatia!

  Tea Jukić

  OdpowiedzUsuń

Pięknie dziękuję za komentarz :)